Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
17 Again (2009) HD

17 Again (2009) HD

Who says you're only young once?Mar. 11, 2009 (USA)102 Min.PG-13
Your rating: 4
9.4 11 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Burr Steers
Director

Aktoret

Zac Efron isMike O'
Mike O'
Leslie Mann isScarlett O'
Scarlett O'
Tyler Steelman isNed Gold (Teen)
Ned Gold (Teen)
Allison Miller isScarlett (Teen)
Scarlett (Teen)
Tiya Sircar isSamantha
Samantha

Permbledhje

Një djalë jeta e të cilit nuk dal fare se si ai donte dhe ai deshiron te shkoje perseri dhe nje her ne gjimnaz dhe për të ndryshuar atë. Ai zgjohet një ditë dhe është 17  përsëri dhe merr mundësinë për të rishkruarjetën e tij.

Titulli origjinal17 Again
Vlerësimi IMDb6.4 151,921 votes
Vlerësimi TMDb6.1 1041 votes