Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
7 Women and a Murder (2021) a.k.a 7 donne e un mistero

7 Women and a Murder (2021) a.k.a 7 donne e un mistero

Dec. 25, 2021 84 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Shtatë gra dhe misteri i një vrasje që qëndron mes tyre. Por nuk është veçse një mister. Janë shtatë mistere, shtatë sekrete që mbartin ato në lidhje me vdekjen e të zotit të shtëpisë. Çfarë fsheh secila prej tyre? Kush është vrasësi? Kush e kurdisi gjithë skenarin misterioz?

Titulli origjinal7 donne e un mistero
Vlerësimi TMDb5.552 260 votes