Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
A Ghost Story (2017) HD

A Ghost Story (2017) HD

It's all about timeJul. 07, 2017 (Australia)92 Min.R
Your rating: 0
7 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Në këtë eksplorim të pazakontë të trashëgimisë, dashurisë, humbjes dhe poshtërsisë së vetë ekzistencës, një fantazmë e mbuluar me të bardhë kthehet në shtëpinë e tij periferike duke u përpjekur të komunikojë me gruan e tij të zhdukur.

Titulli origjinalA Ghost Story
Vlerësimi IMDb7.3 6,973 votes
Vlerësimi TMDb7 48 votes