Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
A Promise (2013) HD

A Promise (2013) HD

Sep. 04, 2013 (France, Belgium)94 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Rebecca Hall isLotte Hoffmeister
Lotte Hoffmeister
Alan Rickman isKarl Hoffmeister
Karl Hoffmeister
Richard Madden isFriedrich Zeitz
Friedrich Zeitz
Toby Murray isOtto Hoffmeister
Otto Hoffmeister
Maggie Steed isFrau Hermann
Frau Hermann

Permbledhje

Një dramë romantike që ndodh në Gjermani, pak para Luftës së Parë Botërore mes një gruaje të martuar e cila bie në dashuri me sekretarin e burrit të saj. Të ndarë fillimisht nga detyra dhe pastaj nga lufta, ata zotohen për përkushtim ndaj njëri-tjetrit.

Titulli origjinalA Promise
Vlerësimi IMDb5.7 2,736 votes
Vlerësimi TMDb5.7 36 votes