Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
A Violent Prosecutor (2016) HD

A Violent Prosecutor (2016) HD

Feb. 03, 2016 (South Korea)126 Min.N/A
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Hwang Jeong-min isByun Jae-Wook
Byun Jae-Wook
Kang Dong-won isHan Chi-Won
Han Chi-Won
Lee Sung-min isWoo Jong-Gil
Woo Jong-Gil
Park Sung-woong isYang Min-Woo
Yang Min-Woo
Kim Eung-Soo isKang Young-Sik
Kang Young-Sik
Park Jong-Hwan isLee Jin-Seok
Lee Jin-Seok
Han Jae-young isJang Hyun-Seok
Jang Hyun-Seok

Permbledhje

Pasi një prokuror mashtrohet dhe dënohet për një vrasje, ai përpiqet të kapë vrasësin e vërtetë nga burgu me ndihmën e një mashtruesi.

Titulli origjinal검사외전
Vlerësimi IMDb6.6 788 votes
Vlerësimi TMDb7.9 15 votes