Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Amazon Hot Box (2018) HD

Amazon Hot Box (2018) HD

Jun. 15, 2018 85 Min.
Your rating: 0
7.7 7 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një studente e pafajshme universiteti dërgohet në një burg në xhungël. Ajo aty duhet të luftojë për jetën e saj kundër një gardianeje të ligë, të burgosurve të çmendur dhe eksperimenteve me makinerinë e torturës…

Titulli origjinalAmazon Hot Box
Vlerësimi IMDb4.0 votes