Backcountry (2014) HD me Titra Shqip | Filmaon.com
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Backcountry (2014) HD

Backcountry (2014) HD

Survive.Mar. 20, 2015 (Canada)92 Min.R
Your rating: 0
6.8 6 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një çift urban shkon për kamping në një pyll dhe e gjejnë veten të humbur në territorin e një ariu të zi grabitqar.

Titulli origjinalBackcountry
Vlerësimi IMDb6.0 11,139 votes
Vlerësimi TMDb5.9 130 votes