Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Batman Unlimited: Mech vs. Mutants (2016) HD

Batman Unlimited: Mech vs. Mutants (2016) HD

Aug. 30, 2016 (USA)72 Min.N/A
Your rating: 0
7.4 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Curt Geda
Director

Aktoret

Carlos Alazraqui isBane (voice)
Bane (voice)
Roger Craig Smith isBatman / Bruce Wayne (voice)
Batman / Bruce Wayne (voice)
Troy Baker isThe Joker (voice)
The Joker (voice)
Chris Diamantopoulos isGreen Arrow / Oliver Queen (voice)
Green Arrow / Oliver Queen (voice)
John DiMaggio isKiller Croc (voice)
Killer Croc (voice)
Lucien Dodge isRobin / Damian Wayne (voice)
Robin / Damian Wayne (voice)
Alastair Duncan isAlfred Pennyworth (voice)
Alfred Pennyworth (voice)
Oded Fehr isMr. Freeze (voice)
Mr. Freeze (voice)
Will Friedle isNightwing / Dick Grayson
Nightwing / Dick Grayson
Phil LaMarr isDr. Kirk Langstrom (voice)
Dr. Kirk Langstrom (voice)

Permbledhje

Pasi z. Friz i kthen të këqijtë Bejn dhe Krok në mutantë gjigantë, Batmani dhe Shigjeta e Gjelbër duhet të përdorin robotët e tyre mekanikë për të ndaluar kundërshtarët e tyre të shkatërrojnë Gothamin.

Titulli origjinalBatman Unlimited: Mechs vs. Mutants
Vlerësimi IMDb5.8 577 votes
Vlerësimi TMDb5.3 4 votes