Bedspacer (2024) +18 me Titra Shqip | Filmaon.pw
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Bedspacer (2024) +18

Bedspacer (2024) +18

Jan. 05, 2024 106 Min.
Your rating: 0
1 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Carlo Obispo
Director

Aktoret

Permbledhje

Obsesioni i zjarrtë i Janice-s për të imituar Lexi-n i shtyn ata drejt yllit të kampusit. Por sekretet e errëta mjegullojnë linjat midis autenticitetit dhe mashtrimit joshës.

Titulli origjinalBedspacer
Vlerësimi IMDb8.2 votes
Vlerësimi TMDb4.8 6 votes