Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Beyond the Edge (2018) HD

Beyond the Edge (2018) HD

Mar. 01, 2018 101 Min.
Your rating: 10
8.6 15 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

-Moska bashkëkohore. Një lojtar i talentuar kumari mbledh një grup njerëzish me aftësi të mbinatyrshme për të fituar shuma të mëdha në një kazino. Por, ata përballen me një rival shumë më të fortë dhe mistik… Dhe, për t’u përballur me të, duhen kapërcyer disa kufij të rrezikshëm dhe të pazakontë…

Titulli origjinalЗа гранью реальности
Vlerësimi IMDb4.7 votes
Vlerësimi TMDb7 5 votes