Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Born to Race (2011) HD

Born to Race (2011) HD

Only one can win it all.Mar. 19, 2011 (USA)99 Min.PG-13
Your rating: 0
9.3 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Joseph Cross isDanny Krueger
Danny Krueger
John Pyper-Ferguson isFrank Krueger
Frank Krueger
Brando Eaton isJake Kendall
Jake Kendall
Christina Moore isMs. Parker
Ms. Parker

Permbledhje

Born to race është historia e Danny Krueger, nje problematik i i shpejtesive rrugore me shum probleme te prodhuara. Pas një aksidenti në një gar të paligjshme, ai detyrohet te largohet ne nje qytet te vogel te babai i tij dhe keshtu zhvillohet historia e tij prej nje ngasesi veturash te shpejta dhe garave neper rruge te rrezikshme.

Titulli origjinalBorn To Race
Vlerësimi IMDb6.2 5,328 votes
Vlerësimi TMDb5.6 36 votes