Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Brake (2012) HD

Brake (2012) HD

The only way out is to give inMar. 22, 2012 (USA)92 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Gabe Torres
Director

Aktoret

Stephen Dorff isJeremy Reins
Jeremy Reins
Chyler Leigh isMolly Reins
Molly Reins
JR Bourne isHenry Shaw
Henry Shaw
Tom Berenger isBen Reynolds
Ben Reynolds
Kali Rocha is911 Operator
911 Operator
Kent Shocknek isNews Anchor Jack Stern
News Anchor Jack Stern
Jaylen Moore isTraining Agent Ahmadyar
Training Agent Ahmadyar
Stephen J. Bridgewater isTraining Agent McClane
Training Agent McClane
Matthew Pollino isTraining Agent Dipego
Training Agent Dipego
Jason Raphael isParamedic
Paramedic

Permbledhje

Një Agjenti Sekret është duke u mbajtur rob në bagazhin e një makine dhe vazhdon tortura mendore dhe fizike e terroristëve që përpiqen për të nxjerr informacione për komplotin e tyre kundër Presidentit të Shteteve të Bashkuara…

Titulli origjinalBrake
Vlerësimi IMDb6.1 10,273 votes
Vlerësimi TMDb5.3 59 votes