Bridge to Terabithia (2007) HD me Titra Shqip | Filmaon.com
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Bridge to Terabithia (2007) HD

Bridge to Terabithia (2007) HD

Çdo natë ishte një parti. Një natë shkoi shumë larg.Jan. 01, 2010 (USA)136 Min.R
Your rating: 0
9.7 6 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Jeta e një djali ndryshon totalisht kur ai fillon të shoqërohet me vajzën e re të shkollës dhe ata ndertojnë një bote imagjinare per t’i shpëtuar realitetit.

Titulli origjinalBridge to Terabithia
Vlerësimi IMDb7.2 3,628 votes
Vlerësimi TMDb7.8 124,100 votes