Bruce Lee-The Fighter (2015) HD me Titra Shqip | Filmaon.com
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Bruce Lee-The Fighter (2015) HD

Bruce Lee-The Fighter (2015) HD

Oct. 16, 2015 (India)151 Min.N/A
Your rating: 7
8.9 10 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Ram Charan isBruce Lee / Karthik
Bruce Lee / Karthik
Chiranjeevi isCameo (Himself)
Cameo (Himself)
Nagendra Babu isJudge Ram Gopal
Judge Ram Gopal
Brahmanandam isSusuki Subramanyam alias Peter alias Pakodi
Susuki Subramanyam alias Peter alias Pakodi
Arun Vijay isDeepak Raj
Deepak Raj
Nadhiya isVasundhara (Jayaraj'
Vasundhara (Jayaraj'
Mukesh Rishi isIB Chief Bharadwaj
IB Chief Bharadwaj

Permbledhje

Një njeri që kryen akrobacira ngatërrohet për polic nga një grua idealiste dhe ai fillon të luftoj krimin për llogari të policise.

Titulli origjinalBruce Lee - The Fighter
Vlerësimi IMDb5.4 876 votes
Vlerësimi TMDb8 2 votes