Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Bruna Surfistinha (2011) +18

Bruna Surfistinha (2011) +18

Feb. 25, 2011 (Brazil)131 Min.TV-14
Your rating: 0
6 11 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Verejtje : Filmi ka skena me përmbajtje Erotike . +18

Raquele është një vajzë e adoptuar nga një familje e klasës së mesme e cila në moshen 17 vjeçare rebelohet dhe braktis familjen e saj.

Titulli origjinalBruna Surfistinha
Vlerësimi IMDb6.1 4,509 votes
Vlerësimi TMDb6.2 56 votes