Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Cage Dive (2017) HD

Cage Dive (2017) HD

First you find the sharks. Then they find you.Aug. 11, 2017 (Turkey)80 Min.R
Your rating: 1
5.5 4 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Tre miq nga Kalifornia po filmojnë një kasetë për një shfaqje ekstreme të lojës në realitetit. Ata e dokumentojnë udhëtimin e tyre në Australi, ku do të bëjnë aktivitetin e tyre më të rrezikshëm … ” ZHYTJA ME KAFAZ ”. Një kthesë katastrofike e ngjarjes i lë ata në ujë të mbushur plot me Peshkaqenë të bardhë, duke e kthyer regjistrimin e tyre në një ditar të gjallë të gjakut të mbijetesës … dhe vdekjes.

Titulli origjinalCage Dive
Vlerësimi IMDb4.1 1,043 votes
Vlerësimi TMDb4.3 30 votes