Cave Rescue (2022) me Titra Shqip | Filmaon.pw
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Cave Rescue (2022)

Cave Rescue (2022)

Ju lexoni titujt. Tani jetoni aventurën.Nov. 21, 2019 99 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Tom Waller
Director

Aktoret

Permbledhje

Bazuar në misionin e vërtetë që shkaktoi ankth dhe tension, që magjepsi botën. Një ekip ndërkombëtar i zhytësve elitë është mobilizuar për të shpëtuar një ekip futbolli djemsh të bllokuar në një shpellë në Tajlandë nga përmbytjet në rritje.

Titulli origjinalนางนอน
Vlerësimi IMDb5.3 votes
Vlerësimi TMDb5.4 8 votes