Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Comet (2014) HD

Comet (2014) HD

Dec. 05, 2014 (USA)91 Min.R
Your rating: 0
1 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Sam Esmail
Director

Aktoret

Kayla Servi isStephanie
Stephanie
Emmy Rossum isKimberly
Kimberly
Ben Scott isStunt driver
Stunt driver

Permbledhje

E vendosur në një univers paralel, kometa kthehet mbrapa dhe vazhdon të jetë pengesë e një çifti të përkryer, përgjatë marrëdhënies së tyre gjashtë-vjeçare.

Titulli origjinalComet
Vlerësimi IMDb6.8 13,170 votes
Vlerësimi TMDb6.7 128 votes