Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Dark Island (2010) DVD

Dark Island (2010) DVD

Welcome to the last level of evolution...May. 22, 2010 (Canada)87 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Sam Gorski
Director

Aktoret

Jai Koutrae isWill Cain
Will Cain
Victoria Floro isDr. Sophie Miller
Dr. Sophie Miller
Zero Kazama isRaymond Hua
Raymond Hua

Permbledhje

Ushtarët dhe shkencëtarët vizitojn një ishull të largët, vendin e hulumtimeve të bio-armëve, pas humbjes së kontaktit me stafin atje.shtarake.

Titulli origjinalDark Island
Vlerësimi IMDb3.3 1,214 votes
Vlerësimi TMDb3.2 10 votes