Elizabethtown (2005) HD me Titra Shqip | Filmaon.com
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Elizabethtown (2005) HD

Elizabethtown (2005) HD

It's a heck of a place to find yourselfSep. 03, 2005 (USA)123 Min.PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Orlando Bloom isDrew Baylor
Drew Baylor
Kirsten Dunst isClaire Colburn
Claire Colburn
Susan Sarandon isHollie Baylor
Hollie Baylor
Alec Baldwin isPhil DeVoss
Phil DeVoss
Bruce McGill isBill Banyon
Bill Banyon
Judy Greer isHeather Baylor
Heather Baylor
Jessica Biel isEllen Kishmore
Ellen Kishmore
Paul Schneider isJessie Baylor
Jessie Baylor
Jed Rees isChuck Hasboro
Chuck Hasboro
Paula Deen isAunt Dora
Aunt Dora

Permbledhje

Gjatë një kujtimi të egër për një patriark Jugor, papritur lulëzon një romancë mes një gruaje të re dhe një burri.

Titulli origjinalElizabethtown
Vlerësimi IMDb6.4 60,137 votes
Vlerësimi TMDb6.1 270 votes