Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Enemies Closer (2013) HD

Enemies Closer (2013) HD

Keep your Friends CloseDec. 04, 2013 85 Min.
Your rating: 0
9.2 5 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

-.Në një pyll në kufirin midis Amerikës dhe Kanadasë, dy armiq të betuar duhet të punojnë bashkë për t’i shpëtuar një karteli droge të pamëshirshëm..

Titulli origjinalEnemies Closer
Vlerësimi IMDb5.2 votes
Vlerësimi TMDb5.1 70 votes