Excision (2012) HD me Titra Shqip | Filmaon.com
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Excision (2012) HD

Excision (2012) HD

Heal The SicknessSep. 12, 2012 (USA)81 Min.NOT RATED
Your rating: 0
9 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Një vajzë me probleme mendore dhe me një dëshirë të madhe për mjekësinë, shkon në ekstremitete për të marrë aprovimin e nënës së saj.

Titulli origjinalExcision
Vlerësimi IMDb6.1 16,447 votes
Vlerësimi TMDb5.8 122 votes