Fight Against Evil 2 (2023) a.k.a Dong Bei jing cha gu shi 2 me Titra Shqip | Filmaon.pw
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Fight Against Evil 2 (2023) a.k.a Dong Bei jing cha gu shi 2

Fight Against Evil 2 (2023) a.k.a Dong Bei jing cha gu shi 2

Jul. 08, 2023 89 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Qin Pengfei
Director

Aktoret

Tse Miu isLi Hongqi
Li Hongqi
Zhang Li isMa Qiang
Ma Qiang
Liu Fengchao isEighteen
Eighteen
Xing Hanqing isZhen Sanjiang
Zhen Sanjiang
Zhang Haosen isZhang Jinsuo
Zhang Jinsuo
Zhou Xianxin isQi Dawei
Qi Dawei
Fang Yan isFusaiwa
Fusaiwa
Liu Chao isKidnapper
Kidnapper

Permbledhje

Gjatë takimit të thjeshtë të njohjes me një vajzë, një oficer i ndershëm i policisë zbulon aksidentalisht ekzistencën e një rrjeti lokal banditësh të përfshirë në pornografi dhe prostitucion.

Titulli origjinal东北警察故事2
Vlerësimi IMDb6.7 votes
Vlerësimi TMDb7.3 6 votes