Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Fitoor (2016) HD

Fitoor (2016) HD

Feb. 12, 2016 (India)131 Min.N/A
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Tabu isBegum Hazrat Jaan
Begum Hazrat Jaan

Permbledhje

Një djalosh i varfër por i talentuar fillon punë në një familje të pasur. Ai dashurohet me vajzën e famijes, Firdeusin. Jeta i ndan të dy por i bashkon pas shumë vitesh. Dashuria e tyre has pengesa të mëdha dhe ndjenjat e të dyve tashmë kanë ndryshuar.

Titulli origjinalFitoor
Vlerësimi IMDb5.4 3,073 votes
Vlerësimi TMDb6.1 15 votes