Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Girl with All the Gifts (2016) HD

The Girl with All the Gifts (2016) HD

Our greatest threat is our only hope.Sep. 23, 2016 (UK, USA)110 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Sam Donovan
Director

Aktoret

Gemma Arterton isHelen Justineau
Helen Justineau
Paddy Considine isSgt. Eddie Parks
Sgt. Eddie Parks
Glenn Close isDr. Caroline Caldwell
Dr. Caroline Caldwell
Anamaria Marinca isDr. Selkirk
Dr. Selkirk
Fisayo Akinade isKieran Gallagher
Kieran Gallagher

Permbledhje

Një shkencëtare dhe një mësuese që jetojnë në një të ardhme të shkatërruar e të vështirë, ndërmarrin një udhëtim mbijetese me një vajzë të vogël e të veçantë të quajtur Melani.

Titulli origjinalThe Girl with All the Gifts
Vlerësimi IMDb6.7 21,792 votes
Vlerësimi TMDb6.4 236 votes