Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
In the Tall Grass (2019) HD

In the Tall Grass (2019) HD

Something evil liesSep. 20, 2019 102 Min.
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Laysla De Oliveira isBecky DeMuth
Becky DeMuth
Avery Whitted isCal DeMuth
Cal DeMuth
Patrick Wilson isRoss Humboldt
Ross Humboldt
Will Buie Jr. isTobin Humboldt
Tobin Humboldt
Harrison Gilbertson isTravis McKean
Travis McKean
Tiffany Helm isGas Attendant
Gas Attendant
Rachel Wilson isNatalie Humboldt
Natalie Humboldt

Permbledhje

Pasi dëgjuan thirrjen e një djali të ri për ndihmë, një motër dhe vëlla futen në një fushë të gjerë me bar të gjatë në Kansas, por së shpejti zbulojnë se mund të mos ketë rrugëdalje… dhe se diçka e keqe i mashtron brenda….

Titulli origjinalIn the Tall Grass
Vlerësimi IMDb5.4 votes
Vlerësimi TMDb5.4 653 votes