Incendies (2010) HD me Titra Shqip | Filmaon.com
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Incendies (2010) HD

Incendies (2010) HD

The search began at the opening of their mother's will.Sep. 04, 2010 (France)130 Min.R
Your rating: 0
9.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Maxim Gaudette isSimon Marwan
Simon Marwan
Rémy Girard isle notaire Lebel
le notaire Lebel
Allen Altman isNotaire Maddad
Notaire Maddad
Abdelghafour Elaaziz isAbou Tarek/Nihad
Abou Tarek/Nihad
Dominique Briand isProfessor Niv Cohen
Professor Niv Cohen
Frédéric Paquet isMédecin a l'
Médecin a l'
Ahmad Massad isBassem Marwan
Bassem Marwan
John Dunn-Hill isProfesseur Saïd Haidar
Professeur Saïd Haidar

Permbledhje

Dëshirat e fundit të nënës i dërgojnë binjakët Jeanne dhe Simon në një udhëtim në Lindjen e Mesme për të zbuluar historinë e tyre familjare, dhe të përmbushin dëshirat e fundit të nënës së tyre.

Titulli origjinalIncendies
Vlerësimi IMDb8.2 100,221 votes
Vlerësimi TMDb7.9 525 votes