Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Inescapable (2012) HD

Inescapable (2012) HD

Asnjëherë nuk mund t’i shpëtoni të kaluarës suaj..Sep. 14, 2012 (Canada, South Africa)93 Min.R
Your rating: 2
6 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Vite pasi u largua nga Damasku nën rrethane të çuditshme , Adib Abdel Kareem duhet të rikthehet përseri atje dhe të shpetojë vajzën e tij e cila ka humbur deri sa po kërkonte të dhëna për të atin.

Titulli origjinalInescapable
Vlerësimi IMDb5.2 2,171 votes
Vlerësimi TMDb5.1 12 votes