Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Infinity Pool (2023)

Infinity Pool (2023)

Zbuloni se çfarë lloj krijese jeni në të vërtetë.Jan. 27, 2023 118 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Xhejms dhe Em Foster po shijojnë pushimet në ishullin imagjinar të La Tolqa, kur një aksident fatal ekspozon kulturën perverse të resortit të turizmit hedonist, dhunës së pamatur dhe tmerreve surreale.

Titulli origjinalInfinity Pool
Vlerësimi IMDb6.4 votes
Vlerësimi TMDb6.654 94 votes