Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Knock at the Cabin (2023)

Knock at the Cabin (2023)

Shpëtoni familjen tuaj ose shpëtoni njerëzimin. Bëni zgjedhjen.Feb. 01, 2023 100 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Abby Quinn isAdriane
Adriane
Clare Louise Frost isInfomercial Co-Host
Infomercial Co-Host
Odera Adimorah isInternational TV News Anchor
International TV News Anchor

Permbledhje

Katër persona të panjohur dhe të armatosur, detyrojnë një familje të marrë një vendim të jashtëzakonshëm për të shmangur apokalipsin.

Titulli origjinalKnock at the Cabin
Vlerësimi IMDb6.3 votes
Vlerësimi TMDb6.586 770 votes