Lift (2024) me Titra Shqip | Filmaon.pw
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Lift (2024)

Lift (2024)

Grabitja fillon në 40,000 ft.Jan. 10, 2024 106 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

F. Gary Gray
Director

Aktoret

Permbledhje

Historia e një hajduti mjeshtër dhe ish-të dashurës së tij, agjenten e Interpolit, të cilët bashkohen për të vjedhur 500 milionë dollarë shufra ari.

Titulli origjinalLift
Vlerësimi IMDb5.4 votes
Vlerësimi TMDb6.141 181 votes