Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) HD

Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) HD

A Disgrace to Criminals Everywhere.Mar. 05, 1998 (UK)105 Min.R
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një lojë pokeri ngatërruese zë në kurth katër shokë, banditë, kultivues të barit, fajdexhinj dhe mbledhës të borxheve dhe i përplas përballë njëri-tjetrit në ndodhi të papritura, gjithçka për hir të parave, barit dhe dy shotganëve antikë…

Titulli origjinalLock, Stock and Two Smoking Barrels
Vlerësimi IMDb8.2 437,860 votes
Vlerësimi TMDb7.4 1441 votes