My Name Is Sara (2019) HD me Titra Shqip | Filmaon.pw
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
My Name Is Sara (2019) HD

My Name Is Sara (2019) HD

Feb. 27, 2020 111 Min.
Your rating: 0
4.6 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Steven Oritt
Director

Aktoret

Permbledhje

Historia e vërtetë e jetës së Sara Góralnik, një hebre 13 vjeçare polake, e tërë familja e së cilës u vra nga nazistët në shtator të vitit 1942. Pas një arratisjeje rraskapitëse për në fshatin ukrainas, Sara vjedh identitetin e mikut të saj të mirë të krishterë dhe gjen strehim në një fshat të vogël , ku punesohet nga një fermer dhe gruaja e tij e re. Ajo së shpejti zbulon sekretet e errëta të martesës së punëdhënësve të saj, duke përbërë sekretin më të madh që ajo duhet të përpiqet të mbrojë, identitetin e saj të vërtetë.

Titulli origjinalMy Name is Sara
Vlerësimi IMDb5.5 votes
Vlerësimi TMDb4.7 3 votes