Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Nikita (1990) HD

Nikita (1990) HD

She murders. So she can live.Feb. 21, 1990 (France, Italy)115 Min.R
Your rating: 0
9.8 5 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Në vend që Nikita të dërgohet në burg, i jepet një identitet i ri dhe trajnohet për t’u bërë një vrasëse profesioniste.

Titulli origjinalNikita
Vlerësimi IMDb7.4 56,871 votes
Vlerësimi TMDb7.1 380 votes