Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Overlord (2018)

Overlord (2018)

Stop The UnstoppableNov. 01, 2018 110 Min.
Your rating: 0
9 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Në prag të D-Day gjatë Luftës së Dytë Botërore, paratrupatët amerikanë janë kapur pas linjave të armikut pasi avioni i tyre u rrëzua në një mision për të shkatërruar një Kullë Radio të Gjermanisë në një qytet të vogël jashtë Normandisë. Pas arritjes së objektivit të tyre, paratrupatarët arrijnë të kuptojnë se përveç luftimit të ushtarëve nazistë, ata gjithashtu duhet të luftojnë kundër krijesave të tmerrshme, të përgjakshme dhe të dhunshme që janë rezultat i një eksperimenti të fshehtë nazist.

Titulli origjinalOverlord
Vlerësimi IMDbNA votes
Vlerësimi TMDb7 145 votes