Plumbi i fundit 2 (2012) HD me Titra Shqip | Filmaon.com
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Plumbi i fundit 2 (2012) HD

Plumbi i fundit 2 (2012) HD

Feb. 23, 2024 (N/A)N/A
Your rating: 0
6.3 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Director

Aktoret

Permbledhje

Plumbi i fundit” është i zhanrit dramë, ku shtjellohen çështje sociale, tradhtia e shokut dhe bandat kriminale që veprojnë në Evropë.

Vlerësimi IMDbN/A N/A votes