Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Plus One (2019) +

Plus One (2019) +

10 Weddings, 1 Summer, No One Can Survive AloneAug. 08, 2019 98 Min.
Your rating: 0
6.8 5 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Beni dhe Alisa, shokë që prej gjimnazit, duke qenë ende singëll, bien dakord të shoqërojnë njëri-tjetrin në çdo dasmë ku i kanë ftuar. Por, shoqëria e gjatë dhe e fortë do të vihet në provë, pas një nate kur ata i kalojnë kufijtë e shoqërisë…

Titulli origjinalPlus One
Vlerësimi IMDb6.6 votes
Vlerësimi TMDb6.7 40 votes