Project Ithaca (2019) HD me Titra Shqip | Filmaon.pw
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Project Ithaca (2019) HD

Project Ithaca (2019) HD

They were always hereJun. 07, 2019 85 Min.
Your rating: 0
9 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

James Gallanders isJohn Brighton
John Brighton
Daniel Fathers isPerry Bulmer
Perry Bulmer
Caroline Raynaud isAlex Gauthier
Alex Gauthier
Alex Woods isZack Chase
Zack Chase

Permbledhje

Pesë të panjohur zgjohen dhe e gjejnë veten të burgosur në bordin e një anije aliene e cila kultivon tmerrin e tyre për energji. Ata fillojnë të kuptojnë që këto qenie kanë dekada dhe ndoshta shekuj që rrëmbejnë njerëz.

Titulli origjinalProject Ithaca
Vlerësimi IMDb4 votes
Vlerësimi TMDb5.4 15 votes