Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
PVT CHAT (2020) +18

PVT CHAT (2020) +18

Feb. 05, 2021 86 Min.
Your rating: 0
4.6 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Ben Hozie
Director

Aktoret

Permbledhje

Xheku është një bixhozçi në internet që jeton në Nju Jork dhe fiksohet me Skarletën e cila është një vajzë që punon me kamera nga San Francisko. Fantazia e tij për ta takuar kthehet në realitet kur Xheku e sheh Skarletën në rrugë.

Titulli origjinalPVT Chat
Vlerësimi IMDb5.9 votes
Vlerësimi TMDb5.7 43 votes