Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Ratchet & Clank (2016) HD

Ratchet & Clank (2016) HD

Ready to kick some asteroid!Apr. 13, 2016 (Hong Kong, Canada, USA)94 Min.PG
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

James Arnold Taylor isRatchet (voice)
Ratchet (voice)
David Kaye isClank (voice)
Clank (voice)
Armin Shimerman isDr. Nefarious (voice)
Dr. Nefarious (voice)
Sylvester Stallone isVictor Von Ion (voice)
Victor Von Ion (voice)
Rosario Dawson isElaris (voice)
Elaris (voice)
John Goodman isGrimroth (voice)
Grimroth (voice)
Bella Thorne isCora (voice)
Cora (voice)
Paul Giamatti isChairman Drek (voice)
Chairman Drek (voice)
Jim Ward isCaptain Qwark (voice)
Captain Qwark (voice)
Marc Graue isMr. Zurkon (voice)
Mr. Zurkon (voice)

Permbledhje

Kur galaktika është në rrezik nga shkatërrimi i çdo planeti të saj prej një shkencëtari të çmendur, një mekanik dhe shoku i tij më i ri robot do të bashkohen me një skuadër heronjsh. Së bashku do të bashkojnë forcat për të mposhtur të këqijtë e do të shpëtojnë galaktikën.

Titulli origjinalRatchet & Clank
Vlerësimi IMDb5.6 6,780 votes
Vlerësimi TMDb5.4 145 votes