Ronaldo (2015) HD me Titra Shqip | Filmaon.com
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Ronaldo (2015) HD

Ronaldo (2015) HD

Astonishing. Intimate. Definitive.Nov. 09, 2015 (UK, Spain)PG-13
Your rating: 10
9.6 28 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

I filmuar për rreth 14 muaj në brendësi të rrethit të një sportisti, ky është dokumentari i vetëm i autorizuar i një prej futbollistëve më të mitë të futbollit në kulmin e karrierës. Për herë të parë tregohet jeta e Kristianos me familjen dhe miqtë si dhe çastet pas fitimit të tre Topave të Artë.

Titulli origjinalRonaldo
Vlerësimi IMDb6.4 11,662 votes
Vlerësimi TMDb6.4 94 votes