Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
RV (2006) HD

RV (2006) HD

One Family. Eight Wheels. No brakes.Apr. 28, 2006 (UK, Germany, USA)99 Min.PG
Your rating: 10
6.4 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Cheryl Hines isJamie Munro
Jamie Munro
Josh Hutcherson isCarl Munro
Carl Munro
Jeff Daniels isTravis Gornicke
Travis Gornicke
Kristin Chenoweth isMary Jo Gornicke
Mary Jo Gornicke
Hunter Parrish isEarl Gornicke
Earl Gornicke
Chloe Sonnenfeld isMoon Gornicke
Moon Gornicke
Alex Ferris isBilly Gornicke
Billy Gornicke
Will Arnett isTodd Mallory
Todd Mallory

Permbledhje

Bob Munro dhe familja e ngatërrestare marrin me qera një RV  për një udhëtim drejt shkëmbinjve të Kolorados. Në fund të udhëtimit, atyre u duhet të luftojnë kundër disa pushuesve shumë të çuditshëm.

Titulli origjinalRV
Vlerësimi IMDb5.5 47,886 votes
Vlerësimi TMDb5.5 370 votes