Scary Stories to Tell in the Dark (2019) HD me Titra Shqip | Filmaon.pw
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Scary Stories to Tell in the Dark (2019) HD

Scary Stories to Tell in the Dark (2019) HD

Stories taken from true urban legendsAug. 08, 2019 108 Min.
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Zoe Colletti isStella Nicholls
Stella Nicholls
Michael Garza isRamón Morales
Ramón Morales
Gabriel Rush isAuggie Hilderbrandt
Auggie Hilderbrandt
Austin Abrams isTommy Milner
Tommy Milner
Dean Norris isRoy Nicholls
Roy Nicholls
Gil Bellows isChief Turner
Chief Turner
Austin Zajur isChuck Steinberg
Chuck Steinberg
Natalie Ganzhorn isRuth Steinberg
Ruth Steinberg
Kathleen Pollard isSarah Bellows
Sarah Bellows

Permbledhje

Në Hallouinin e viti 1968, Stela, një vajzë e dhënë pas shkrimit, bashkë me shokët e saj viziton një shtëpi të përhumbur. Por pa dashje, fëmijët zgjojnë një shpirt dhe një mallkim…

Titulli origjinalScary Stories to Tell in the Dark
Vlerësimi IMDb6.2 votes
Vlerësimi TMDb6.3 699 votes