Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014) HD

Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014) HD

The Fight For Freedom Never EndsMar. 01, 2014 (USA)98 Min.R
Your rating: 0
10 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Roel Reiné
Director

Aktoret

Permbledhje

Një ekip me tetë ushtarë, duhet të luftoi në rrugen e fsheht të armikut , në Kongo të Afrikes të parandaloi vjedhjen dhe kontrabanden e cila po ndodhë…

Titulli origjinalSeal Team Eight: Behind Enemy Lines
Vlerësimi IMDb4.5 2,440 votes
Vlerësimi TMDb4.6 41 votes