Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Sex Ed (2014) HD

Sex Ed (2014) HD

Fake it 'til you make it.Nov. 07, 2014 (USA)90 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Edi e fillon eksperiencën e tij të parë mësimore në shkollën e një qyteti të brendshëm dhe zbulon se nxënësit që po kalojnë pubertetin nuk po marrin asnjë lloj edukate seksuale. Edi s’është shumë i pajisur për t’i mësuar ata… ai nuk ka shumë eksperiencë romantike.

Titulli origjinalSex Ed
Vlerësimi IMDb5.6 4,058 votes
Vlerësimi TMDb5 45 votes