Spy (2015) HD me Titra Shqip | Filmaon.com
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Spy (2015) HD

Spy (2015) HD

One of the guys. One of the Spies.May. 06, 2015 (USA)120 Min.R
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Paul Feig
Director

Aktoret

Melissa McCarthy isSusan Cooper
Susan Cooper
Jude Law isBradley Fine
Bradley Fine
Rose Byrne isRaina Boyanov
Raina Boyanov
Jason Statham isRick Ford
Rick Ford
Miranda Hart isNancy B. Artingstall
Nancy B. Artingstall
Bobby Cannavale isSergio De Luca
Sergio De Luca
Allison Janney isElaine Crocker
Elaine Crocker
Morena Baccarin isKaren Walker
Karen Walker
Raad Rawi isTihomir Boyanov
Tihomir Boyanov

Permbledhje

Një analiste zyre e CIA-s del vullnetare për t’u infiltruar në botën e një trafikanti armësh, dhe për të parandaluar një shkatërrim global djallëzor.

Titulli origjinalSpy
Vlerësimi IMDb7.1 185,004 votes
Vlerësimi TMDb6.9 2169 votes