Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The 100 Year-Old Man (2013) HD

The 100 Year-Old Man (2013) HD

For a century he's made the world uncertain, and now he is on the loose again.Dec. 25, 2013 114 Min.
Your rating: 0
6.8 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

“100 vjeçari që u hodh nga dritarja dhe u zhduk”: Alan Karlson, një plak i fiksuar me plasjet e eksplozivëve, pasi jetoi një jetë të gjatë me shumë ndodhi, e gjen veten në një azil pleqsh. Në 100 vjetorin e tij, ai hidhet nga dritarja e dhomës së azilit dhe fillon një udhëtim të papritur, ku pa dashur merr me vete një valixhe plot me para…

Titulli origjinalHundraåringen som klev ut genom fönstret och försvann
Vlerësimi IMDb7.1 votes
Vlerësimi TMDb6.8 417 votes