Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Barber (2014) HD

The Barber (2014) HD

Mar. 27, 2015 (USA)95 Min.R
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Basel Owies
Director

Aktoret

Scott Glenn isEugene Van Wingerdt
Eugene Van Wingerdt
Stephen Tobolowsky isChief Hardaway
Chief Hardaway
Chris Coy isJohn McCormack
John McCormack

Permbledhje

Një berber bie në kontakt me dy njerëz të fiksuar me atë që nxit të keqen. Një baba, jeta e të cilit shkatërrohet në ndjekje të një vrasësi, dhe një djalë i cili mundohet t’i japë fund fiksimit të babait të tij.

Titulli origjinalThe Barber
Vlerësimi IMDb5.8 2,075 votes
Vlerësimi TMDb5.8 34 votes