The Batman (2022) me Titra Shqip | Filmaon.pw
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Batman (2022)

The Batman (2022)

Zbuloni të vërtetën.Mar. 01, 2022 176 Min.
Your rating: 10
7.8 10 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Matt Reeves
Director

Aktoret

Robert Pattinson isBruce Wayne / The Batman
Bruce Wayne / The Batman
Zoë Kravitz isSelina Kyle / Catwoman
Selina Kyle / Catwoman
Paul Dano isEdward Nashton / The Riddler
Edward Nashton / The Riddler
Jeffrey Wright isLt. James Gordon
Lt. James Gordon
John Turturro isCarmine Falcone
Carmine Falcone
Peter Sarsgaard isDistrict Attorney Gil Colson
District Attorney Gil Colson
Andy Serkis isAlfred Pennyworth
Alfred Pennyworth
Jayme Lawson isBella Reál
Bella Reál
Gil Perez-Abraham isOfficer Martinez
Officer Martinez

Permbledhje

Kur Ridler, një vrasës serial sadist, fillon të vrasë figurat kryesore politike në Gotham, Batman detyrohet të hetojë korrupsionin e fshehur të qytetit dhe të vërë në dyshim përfshirjen e familjes së tij.

Titulli origjinalThe Batman
Vlerësimi IMDb8.3 votes
Vlerësimi TMDb7.9 2831 votes