Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Big Wedding (2013) HD

The Big Wedding (2013) HD

It's never too late to start acting like a familyApr. 25, 2013 (USA)90 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Robert De Niro isDon Griffin
Don Griffin
Diane Keaton isEllie Griffin
Ellie Griffin
Katherine Heigl isLyla Griffin
Lyla Griffin
Topher Grace isJared Griffin
Jared Griffin
Susan Sarandon isBebe McBride
Bebe McBride
Robin Williams isFather Monaghan
Father Monaghan
Ben Barnes isAlejandro Griffin
Alejandro Griffin

Permbledhje

Don dhe Eli kanë qënë të martuar dhe kanë dy femijë, Laila dhe Xheredi gjithashtu kanë adoptuar edhe një djalë nga Kolumbia, Alehandron. Pas divorcit të tyre, Eli shkon larg dhe Doni hedh grepat te Bibi, shoqja më e mirë e Elit. Kur Alehandro është gati të martohet, ai informon Donin dhe Elin se ai kurrë nuk i tha nënës së tij biologjike e cila është shumë tradicionale se ata u divorcuan. Dhe ajo po vjen në dasëm kështu që ai u kerkon atyre të bëjnë gjoja si të martuar. Doni dhe Eli bien dakord, por me këtë veprim, Bibit i duhet të largohet nga jetët e tyre. Cdo ndodhë më pas?

Titulli origjinalThe Big Wedding
Vlerësimi IMDb5.6 39,465 votes
Vlerësimi TMDb5.6 351 votes